Ang maple syrup glaze sa niini nga resipe mohatag sa aso salmon sa usa ka nindot nga crusty nawong nga lock sa mga juices ug sa paghatag niini sa usa ka malumo, matam-is nga palami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka gamay nga salmon fillet (mga 5 ounce matag usa)
- 1 tasa (120 mL)
- maple syrup
- 2 teaspoons (10 ml) asin sa dagat
- 1 ka kutsarita nga coarse ground black pepper
- 2 tablespoons (30 mL) mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Limpyo ug kuhaa ang bisan unsang panit gikan sa salmon fillets. Ibutang sa usa ka mabaw nga baking dish ug ibubo ang maple syrup sa ibabaw. Pagsul-ob sa sinina nga parehas. Isablig ang matag kilid sa asin ug itom nga pepper. Cover ug refrigerator sulod sa 24 oras.
2. Pag-andam og hinabako. Ibutang ang mga tarpaulin sa usa ka hinabako sa mga 200 degrees F / 95 degrees C alang sa 1 1/2 ka oras.
3. Sa diha nga ikaw andam sa pagtangtang sa salmon gikan sa init nga nanigarilyo ang mantekilya sa usa ka pan.
Ibutang ang mga tarpaulin nga hinayhinay sa pagluto sulod sa mga 2 ka minutos kada kilid. Naghimo kini og usa ka nindot nga glaze sa ibabaw sa nawong sa salmon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 537 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 110 mg |
| Sodium | 1,255 mg |
| Carbohydrates | 53 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 34 g |