Kini usa ka dakung salmon alang sa bisan unsang okasyon. Siyempre, kini gayud maayo sa usa ka nindot nga vodka martini. Mahimo nimo kining usbon "sama sa" o isagol kini sa imong paborito nga mga tanom, mga panakot, ug keso sa cream nga himoong itusok ang salmon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ngadto sa 4 ka libra (1.3 ngadto sa 1.7 ka kilo) salmon fillet
- 1/4 tasa (60 mL) lemon juice
- 1/4 tasa (60 mL) nga vodka
- 1/4 tasa (60 mL)
- vermouth
- 3 ka kutsara (45 mL) nga mantikilya, natunaw
- 1 ka kutsara (15 mL) nga kamelyo
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1 lemon, ginunting
- 1 teaspoon (5 mL) asin sa dagat
- 1/2 ka kutsarita (2.5 mL) nga humok nga yuta nga itom nga pepper
- 1/2 teaspoon (2.5 mL) nga mainit nga sarsa
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-andam og charcoal grill alang sa dili direkta nga pagluto sa hickory o alder wood chips.
2. Hugasi ang salmon ug patuyang. Pun-a ang mga hiwa nga dill ug lemon ug isalibay ang isda. Ibutang ang nahabilin nga mga sangkap sa gamay nga saucepan ug dad-a ngadto sa usa ka hubag. Kuhaa gikan sa init ug ibutang ang sagol.
3. Ibutang ang salmon sa usa ka dako nga piraso sa aluminum foil. Duol sa tulo ka kilid, ibubo ang sarsa, ug pil-a ang ikaupat nga ngilit. Ibutang ang salmon sa grill sa usa ka drip pan ug tugoti nga magluto sa ubos nga kainit (mga 225 degrees F / 10 degrees C) sa 2 ka oras.
Pag-abli og usa ka kilid sa foil ug himoa nga magluto ang salmon alang sa dugang nga oras.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 637 |
| Total Fat | 33 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 193 mg |
| Sodium | 569 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 65 g |