Marchand de Vin: Red Wine Reduction Sauce
Ang Marchand de Vin (Pranses alang sa "negosyante sa bino") Ang Sauce mao ang classic nga red wine nga sauce. Gihimo kini pinaagi sa pagkunhod sa pula nga alak ug mga tinadtad nga mga balat-ang ug dayon nag-agulo sa usa ka panig-ingnan nga panig-ingnan . Ang sarsa nga Marchand de Vin lamian nga gisudlan sa mga sinugdanan ug mga steak.
Usab tan-awa: Ang Inahan nga Mga Sake
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka copa nga demi-glace
- ½ tasa pula
- bino
- 2 tsa tinadtad
- shallots
- Dugang nga asin ug bag-ong yuta
- itom nga pepper , aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka baga nga panaksan, isagol ang bino ug mga butot. Pag-init hangtud ang mga likido nga hubag, ipaubos ang kainit sa usa ka gamay ug ipadayon ang simmering hangtud nga ang likido mokunhod sa tulo ka ikaupat nga bahin.
- Idugang ang pananglitan, dayon ipaubos ang kainit sa usa ka simmer ug bawasan ang mga 5 minutos.
- Gipusgay pinaagi sa usa ka biya nga strainer, panahon aron makatilaw uban sa Kosher asin ug itom nga pepper. Pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 116 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 39 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 4 g |