Ang keso ug kamatis sa Parmesan nagpasiugda niining tasty nga karne sa yuta ug sausage meatloaf sa Italy.
Pag-alagad sa meatloaf uban sa ahos nga mashed patatas ug berde nga liso alang sa usa ka tasty family dinner.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kilo nga extra-lean ground beef
- 1/2 pound Ang Italyano nga sausage, ang mga casings gikuha, mga 2 ngadto sa 3 ka mga sumpay
- 1 dako
- itlog, gamay nga gikulata
- 3/4 tasa nga humok nga pinong tinapay
- 1 mahimo (14.5 ounces) nga dunay dughan,
- gibahin
- 1/2 gamay nga sibuyas, maayong pagkaputol
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1/2 nga lunhaw o pula nga matam-is nga kampanilya nga pepper, maayong pagkaputol
- 1 1/2 ka kutsara nga uga nga basil
- 1 teaspoon nga uga nga dahon oregano
- 1 ka asin nga asin
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 3/4 nga tasa nga lab-as nga ginunting nga Parmesan nga keso
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kahayag nga lana usa ka 9x5x3-inch nga tinapay nga pan. Hud oven ngadto sa 375 F.
- Pagsagol sa karne, sausage, itlog, ug mga breadcrumb sa usa ka dako nga panaksan.
- Guntinga ang mga kamatis o pulso sa usa ka processor sa pagkaon.
- Ibutang ang katunga sa mga kamatis ngadto sa sinagol nga karne, uban sa tinadtad nga sibuyas, ahos, ug kampanilya. Idugang ang basil, oregano, asin, pepper, ug keso. Pag-mix hangtud nga sinagol.
- Pakuhaa ang sinagol nga karne ngadto sa tinapay nga pan.
- Pagluto sulod sa usa ka oras.
- Ibabaw sa pagpabilin nga gisagol nga kamatis ug pagluto sulod sa mga 15 ngadto sa 20 minutos na.
- Himoa ang pahulay sulod sa pipila ka mga gutlo; pagbalhin ngadto sa usa ka pinggan ug ad-ad.
Nag-alagad 4 hangtud 6.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 509 |
| Total Fat | 26 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 249 mg |
| Sodium | 690 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 42 g |