Kini usa ka kinasingkasing nga sabaw, nga gihimo sa mais nga soriso, canned white beans, ug tinadtad nga kale, kauban ang kamatis ug uban pang mga utanon. Kini nga sabaw naghimo sa usa ka lamian nga pagkaon uban sa mainit nga linuto nga cornbread o mainit nga mga linukot.
Gihimo ko kini nga may dagko nga mga hilamon nga hilamon ug halang ugouille sausage. Ang Polish nga sausage o laing matang sa aso nga sarsa mahimo usab nga gamiton.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
- 1 tasa nga gisagol nga sibuyas
- 1 tasa nga gisagol pula nga pula nga kampanilya
- 1 tasa nga gisagol nga celery
- 1/2 tasa nga gisagol nga karot
- 8 ngadto sa 12 ka onsa
- ugouille nga sausage (o sigarilyo nga mga sausage, gisagol o gipipis nga sliced)
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 hugpong kale, tinadtad (mga 8 ngadto sa 10 ka tasa)
- 4 ka tasa
- manok sabaw
- 1 (14.5 oz) mahimong ituslob ang mga kamatis (dili mapugngan)
- 1 (15 oz) mahimo nga mga liso (pananglitan, dako nga mga amihan o navy nga mga liso, gihugasan ug gihugasan)
- 1/2 ka asin, o sa pagtilaw
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga pepper
- Opsyonal: Dash
- Sarsa sa Tabasco (o susama nga sarsa sa sili)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga skillet o sauté pan init nga lana sa olibo sa medium-high heat.
- Idugang ang mga sibuyas, kampanilya, celery, carrot, ug sausage. Sauté, stirring, hangtud nga ang sibuyas mao lang linghod.
- Bawasan ang kainit sa medium-low. Idugang ang kale ug ahos; pagtabon ug pagpadayon sa pagluto sulod sa 2 ka minutos.
- Idugang ang nahabilin nga mga sangkap; pagtabon ug pagluto sulod sa 15 ngadto sa 20 minutos, hangtud nga ang mga utanon malomo.
- Tilawi ug ipasibo ang asin, kon gikinahanglan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 381 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 19 mg |
| Sodium | 777 mg |
| Carbohydrates | 51 g |
| Pagkaon sa Fiber | 14 g |
| Protein | 21 g |