Paglingaw uban sa Vegan pesto pinaagi sa paglapas sa lang basil uban sa niini nga vegan artichoke pesto resipe uban sa mga walnuts. Bisan tuod ang usa ka tradisyonal nga resipe sa pesto kanunay nga naggamit sa mga pine nuts, ako personal nga nalingaw sa pagsulay sa nagkalainlain nga matang sa mga nuts sa pesto, ilabi na ang vegan pestos, aron mag-usab ang palami. Ug ang mga walnuts mao ang hingpit nga tugma sa mga artichokes, nga makadugang sa usa ka talagsaon nga lami sa Italya sa niini nga sayon nga vegan pesto nga resipe.
Mahimo nimo kini nga resipe nga mas tradisyonal (apan dili vegan) pinaagi sa pagdugang sa pipila ka keso sa Parmesan ug wala sa nutrisyon nga lebadura .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa nga walnuts o pine nuts
- 1/2 tasa nga artichoke nga mga kasingkasing, nahutdan
- 3 ka cloves nga ahos
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1/4 nga tinadtad nga red pepper flakes
- Juice gikan sa 1/2 usa ka lemon
- Usa ka hugpong nga bag-ong basil
- 3 ka kutsara nga nutritional yeast
- Salt ug pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap sa usa ka processor sa pagkaon ug pagproseso hangtud nga hapsay, pagdugang sa dugang nga lana sa oliba kon gikinahanglan. Mahimo ka usab nga makadugang sa lana sa oliba alang sa usa ka creamier nga sarsa-sama sa pagkamakanunayon.
- Pag-alagad sa pasta o uban sa crackers alang sa usa ka appetizer.
More Vegan Pesto Recipe
Dali nga Arugula Pesto uban sa Lemon
Lab-as nga Herb Herb Veg Pesto
Classic Easy Vegan Pesto Recipe
Gipulpog nga Red Pepper Vegan Pesto
Dali nga Pumpkin Seed Pesto
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 177 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 84 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |