Kining Swiss nga steak nga adunay steak ug bag-ong mga uhong puno sa kasingkasing ug lami: hingpit alang sa usa ka cozy family dinner. Pag-alagad kini uban sa gitunol nga salad ug pipila ka mga mashed nga patatas o itlog nga noodles sa pag-ayo sa tanan nga lami nga sarsa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kutsara nga lana sa oliba
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 6 ngadto sa 8 onsa
- mga uhong (ginunting)
- 2 ka kutsarang sibuyas (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 1/3 nga kopa
- harina
- 1 1/2 ka libra nga walay boneless
- round steak (3/4 sa 1 pulgada ang gibag-on)
- 1 tasa karne sa karne
- asin ug paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka dako nga bug-at nga panagang sa kainit sa kainit, mag-init sa lana sa oliba ug mantekilya. Igisa ang tinadtad nga mga sibuyas ug hiniwa nga mga uhong sa mga 5 minutos, hangtud nga ang mga sibuyas malomo. Kuhaa ang mga sibuyas ug mga uhong; gigahin.
- Guntinga ang round steak ngadto sa mga gidak-on nga gidak-on sa pag-alagad. Pounda ang harina ngadto sa mga piraso sa steak; pagbalhin ngadto sa skillet. Isablig lightly sa asin ug pepper; brown nga round nga steak sa hingpit nga, milingi sa brown sa pikas nga bahin.
- Sa higayon nga ang karne browned, dugangan ang karne sa baka, sibuyas ug mga uhong ug cover. Simmer sa ubos nga kainit sulod sa mga 45 minutos, o hangtud nga ang karne malomo kaayo. Susiha ang pa-uga ug dugangi ang usa ka gamay nga tubig kon gikinahanglan.
- Tilawi ug dugangi ang asin ug paminta kon gikinahanglan. Pag-alagad sa Swiss nga steak nga may pan dripping.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 337 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 97 mg |
| Sodium | 465 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 34 g |