Kini usa ka maayo, matam-is nga brown sugar brisket rub nga nagkinahanglan ka og gamay nga panahon sa pagpangandam. Siyempre, ayaw pag-adjust sa kainit pinaagi sa paggamit sa mainit o humok nga chili powder. Kini usa sa akong mga paborito ug ginagarantiyahan namo nga kini mahimo usab nimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa / 120 mL brown sugar
- 1/3 tasa / 80 mL
- asin (dagat o kosher)
- 1/3 tasa / 80 mL
- paprika
- 1/3 tasa / 80 mL
- chili powder (pagpili sa usa ka init o dali nga powder depende sa imong gusto)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagdibuho og mga sagol sa usa ka gamay nga panaksan.
- Lig-on nga pag-gunting og parehas nga gibutang sa brisket 30 ngadto sa 40 ka minuto sa dili pa manigarilyo. Wrap sa plastic wrap o ibutang sa usa ka dako nga plastic bag ug palingkuron ang temperatura sa lawak.
- Kini nga rub mahimo nga tipigan sa usa ka hugpong sa hangin sulod sa daghang mga adlaw, apan human sa usa o duha ka semana ang brown sugar magsugod sa pag-kristal.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 40 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,439 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |