Kon nagakaon ka nga dili gluten, usba ang mga sangkap kung naggamit ka sa spaghetti sauce, tungod kay ang ubang mga sangkap usa ka wheat- ug gluten-free. Enjoy!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa quinoa, giandam sumala sa mga instruksyon sa pakete
- 2/3 tasa
- marinara sauce , bisan unsang matang
- 2 tbsp nga presko nga grated or shaved Parmesan cheese, o sa pagtilaw
- opsyonal: frozen thawed veggies, asin ug paminta, bag-ong snipped basil
Unsaon sa Paghimo Niini
Mainit nga giandam nga quinoa stovetop o sa usa ka microwave nga adunay sarsa sa marinara hangtud maayo ang kainit. Pag-agas sa grated keso Parmesan. Kon gusto nimo, pagpalihok sa pipila ka gikaon nga frozen nga mga utanon, ibutang kini sa usa ka gamay nga asin ug paminta, o pipila ka bag-ong mga utanon sa Italya, sama sa basil.
Paglingaw sa imong dali ug sayon nga quinoa sa sarsa sa marinara.
Tan-awa usab: Ang labing sayon nga homemade recipe sa marinara nga imong makita
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 357 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 89 mg |
| Sodium | 151 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 33 g |