Kini nga adlaw-adlaw nga pagkaon gihimo pinaagi sa maniwang nga karne sa baka o yuta. Pag-alagad sa mga minasa nga patatas nga may karne, uban sa pinisikan nga kamatis o sa imong paborito nga mga utanon alang sa usa ka lamian nga pagkaon sa adlaw-adlaw nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 8 ounces nga ginunting nga mga uhong
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1 tasa manipis nga sliced celery
- 3/4 shredded carrots
- 2 ka kutsarang tubig
- 2 ka libra nga yuta nga lingin o wala kaayoy yuta nga karne (85% ngadto sa 90% nga slan)
- 1/2 nga harina sa tasa
- 1 1/2 teaspoons nga tinimpla nga asin
- 1/4 ka kutsarita nga uga nga dahon
- 1 ka kutsarang presko nga tinadtad nga parsley o usa ka kutsarita nga parsley flakes
- 2 ka kutsara nga light soy sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka karne, matunaw ang mantekilya sa kainit nga kainit; dugangi ang mga uhong, sibuyas, celery, carrot, ug tubig.
- Pag-init sa tubig; pagtabon ug pagluto sulod sa 10 ka minutos, o hangtud nga ang mga utanon lamian lang.
- Sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang yuta nga karne, harina, tinimpla nga asin , thyme, parsley, toyo, ug mga linuto nga utanon.
- Paghumok sa kalumo ug porma sa usa ka tinapay sa usa ka greased, mabaw nga linuto sa kalaha nga pan (uban sa mga kilid).
- Pagluto sa meatloaf sa 350 ° sulod sa 1 ka oras ngadto sa 1 ka oras ug 10 ka minutos, o hangtud nga ang tinapay muputaw ug browned.
Mahimo Ka Usab
Malipayon nga Meat Loaf
Ang Meat Loaf Uban sa Mushroom Gravy
Ang Old-Fashioned Meatloaf
Dali ug sayon nga sibuyas sa French nga Meatloaf
Spiced Meat Loaf
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 354 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 109 mg |
| Sodium | 1,027 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 35 g |