Ang grapefruit, luy-a ug granada, kini usa ka makapahimuot nga prutas nga bunga. Ang Pama Ginger-tini gimugna ni Dale DeGroff ug adunay Pama Pomegranate Liqueur . Ang DeGroff adunay duha ka bersyon sa kini nga ilimnon nga usahay gipasabut nga usa ka Pama Martini (gusto ko nga ipalahi kini gikan sa lain nga Pama Martini , usa ka hingpit nga lain-lain nga ilimnon), ang resipe sa ubos mao ang estilo sa pagsagol .
Ang uban nga mga bersyon tingog sama nga makapahimuot ug naggamit sa honey syrup, lemon juice, ug lab-as nga ginger nga sukwahi sa sour mix ug ginger syrup. Enjoy!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ons Pama Pomegranate Liqueur
- 1 1/2 ounces premium
- vodka
- 1/2 onsa
- grapefruit juice
- 1/2 onsa
- sour mix
- 1/2 onsa Monin Ginger Syrup (
- homemade ginger syrup recipe dinhi )
- Garnish: lemon zest
Unsaon sa Paghimo Niini
- Iyabyab ang tanan nga mga sagol nga maayo sa yelo ug palugus ngadto sa usa ka chilled martini nga baso .
- Pagdayandayan sa usa ka spiral cut lemon zest.
Resipe sa maayong kabubut-on: PAMA Pomegranate Liqueur
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 154 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 54 mg |
| Sodium | 134 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 4 g |