Ang kini nga tangy chicken wing appetizer labing maayo nga nagsilbi sa usa ka creamy pagsul-ob, sama sa asul nga keso o feta. Nalingaw kini sa imong sunod nga pagluto o pagsaulog sa game day.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/2 ka libra (1.1 kg nga mga pako sa manok, gitangtang ang mga tip
- 1 tasa / 240 mL
- balsamic vinegar
- 1/2 ka tasa / 120 ka litro nga lana sa olibo
- 2 teaspoon / 10 mL asin
- 2 teaspoons / 10 mL uga nga oregano
- 2-3 ka cloves
- ahos , minced
- 2 dako nga lunhaw
- sibuyas, hinay-hinay nga ginunting
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang manok sa usa ka bag-o nga bag nga sudlanan o sudlanan.
- Sa usa ka medium nga panaksan, isagol ang suka, lana, asin, oregano, ahos, ug berde nga sibuyas. Ibubo ang katunga sa sagol sa mga pako.
- Pag-seal sa bag ug hinay-hinay nga isul-ob. Ibutang sa refrigerator sulod sa 4-6 ka oras.
- Ibutang ang nahibilin nga katunga sa sagol sa usa ka saucepan ug dad-a ngadto sa usa ka hubag. Bawasan ang kainit ug simmer sulod sa 8 ka minutos sa medium-ubos o ubos nga temperatura, kanunay nga pagpalihok.
- Ang sagol nga kinahanglan nga usa ka gamay nga baga apan sa gihapon runny. Kuhaa gikan sa kainit.
- Preheat grill alang sa medium nga kainit.
- Kuhaa ang mga pako sa manok gikan sa bag ug isalikway ang marinade.
- Ibutang ang mga pako sa grill ug magluto sulod sa 8 ka minutos, turno ug magluto alang sa dugang nga 8-10 ka minuto.
- Sa higayon nga ang mga pako makaabot sa usa ka internal nga temperatura tali sa 165-170 F., kuhaon gikan sa kainit.
- Ibutang ang linuto nga mga pako sa usa ka dako nga panaksan ibubo ang nahabilin nga balsamic sauce sa ibabaw ug isabwag sa sinina.
- Pag-alagad dayon uban kanimo paboritong creamy dressing.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 643 |
| Total Fat | 43 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 23 g |
| Cholesterol | 158 mg |
| Sodium | 936 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 50 g |