Kini nga balsamic vinaigrette mao ang labing hingpit alang sa bisan sa labing nag-unang green nga salad. Alang sa usa ka espesyal nga pagtagad, sulati kini uban sa usa ka simple nga salad sa hinimo nga kamatis, lab-as nga mozzarella , ug mga lab-as nga mga dahon sa basil.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 tasa nga sobra nga birhen
- lana sa oliba
- 2 ka kutsara
- Balsamic vinegar
- 2 ka kutsara
- Pula nga suka sa alak
- 1/4 teaspoon nga Dijon mustard
- 1 teaspoon nga mga utanon (presko ug minced sama sa parsley, chives, tarragon)
- 1 dash salt (sa pagtilaw)
- 1 dash pepper (sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang mustard, suka ug presko nga mga utanon sa usa ka panaksan nga salamin ug paliton kini sa makadiyot.
- Hinay-hinay nga pag-bohol sa lana hangtud nga hingpit nga magkahiusa.
- Panahon sa pagtilaw uban sa asin ug pepper.
- Himoa nga mobarug sa temperatura sa kwarto sulod sa 30 ka minutos aron ang mga lami mawala. Hatagi ang pagsul-ob og maayong whisk sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 181 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 22 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |