Ang Stone Wall cocktail usa ka kalainan sa klasiko nga Stone Fence cocktail. Sa pagkatinuod mao lamang ang whiskey, asukal ug club soda, ang Stone Wall usa ka ilimnon nga gikinahanglan nga gamiton ang whiskey nga maayo.
Ang Bourbon kanunay nga usa ka nindot nga kapilian, ilabi na sa usa ka butang sama sa Makers Mark , o mopili alang sa usa ka butang nga mas magaan sa Canadian Club Sherry Cask alang sa usa ka labi ka adunahan ug fruity nga matang sa profile. Sa bisan unsang paagi, kini nga karaang klasipikasyon angay nga ibalik sa spotlight alang sa makatagbaw nga pahumot ug kasayon sa pagpangandam.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce ka bourbon (o whiskey sa Canada)
- 1/2 onsa
- yano nga syrup
- Pagsabak sa
- Club soda sa ibabaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka baso sa highball , dugangi ang whiskey ug yelo.
- Pagdugang og yano nga syrup, pagpalihok sa kadali.
- Ibabaw sa club soda ug sa pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 183 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 638 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |