Kining lamian nga halang cream nga salsahan nga may shrimp usa ka snap sa pag-andam ug pagtilaw sa dagway sa isda o pasta. Gipakita ngadto sa tuo, sa ubos, uban sa pula nga uhaw ug sa buhok sa buhok pasta.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 4 ngadto sa 6 ka onsa
- medium to large shrimp (tinadtad)
- 3 green nga sibuyas (ginunting)
- 2 ka kutsarang harina
- 1 sa 1 1/2 ka kutsara
- Creole nga panimpla (o pagtilaw)
- Lab-as nga yuta nga itom nga paminta sa pagtilaw
- 1 1/4 ka copa nga tunga sa tunga (o tibuok nga gatas)
- 3 ngadto sa 4 tulo sa Tabasco (o uban pa nga mainit nga sarsa)
- 1/2 ka asin, o sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka bug-at nga saucepan matunaw ang mantekilya sa medium-low heat.
- Idugang ang hipon ug berde nga sibuyas; Tumong alang sa mga 1 ka minutos, pagpalihok.
- Idugang ang harina sa hinay-hinay, kanunay nga pagpalihok. Sa higayon nga ang tanan nga harina nga gisagol sa, hinay-hinay nga pagpukaw sa gatas, kanunay nga ginalutaw sa usa ka kahoy nga kutsara.
- Sa higayon nga ang tanan nga gatas idugang, magpadayon sa pagpalihok ug magluto sa ubos nga kainit hangtud nga ang sarsa mousbaw; Kuhaa gikan sa kainit ug pukawon sa Tabasco ug asin sa pagtilaw. Hugpong pag-ayo.
- Mag-alagad ingon nga usa ka panaksan alang sa sinugba o sinugba nga malumo nga isda nga isda o nipis nga adunay gamay nga gatas o cream ug mag-alagad uban sa mainit nga linuto nga pasta. Gg
Nag-alagad 2 ngadto sa 4, depende sa paggamit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 289 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 113 mg |
| Sodium | 620 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 13 g |