Ang tam-is ug tangy nga balsamic nga suka naghimo sa usa ka dako nga pag-alsa alang sa kini nga sinugatan nga pork loin nga resipe. Samtang ang mga pork loin roasts, ang marinade gigamit ingon nga usa ka basting liquid, ug sa diha nga ang karne nga giluto nga kini nga nag-alagad ingon nga usa ka lamian nga salsahan uban sa linghod nga mga hiwa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka asin nga asin
- 1 teaspoon nga presko nga itom nga pepper
- 2 ka kutsarang presko nga tinadtad nga rosemary
- 1 ka kutsara nga ketchup
- 1/2 nga tasa
- balsamic vinegar
- 2 ka cloves nga tinadtad nga ahos
- 2 ka kutsara
- lana sa oliba
- 2-pound boneless pork loin roast
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga panagsagol nga panaksan, hugpong ang tanan nga mga sagol, gawas sa pork loin. Ibutang ang baboy sa usa ka plastic freezer bag ug ibubo sa marinade. Magpagawas sa hangin, pagsilyo sa bag ug pag-marinate ang baboy sulod sa 3 ka oras.
- Pag-init og hurno sa 350 F. Ibutang ang baboy sa usa ka linuto sa kalaha, panahon uban sa dugang nga asin ug presko nga itom nga itom nga pepper aron makatilaw, ug ibubo sa pag-inom. Idugang ang 1/2 nga kopa sa tubig, ug ibutang sa preheated nga hurnohan. Inasal sa humay nga mga 1 ka oras, usahay mag-basto uban ang pag-inom hangtud nga ang temperatura sa sulod sa panit moabot sa 145-150 F. Kuhaa ug ipaon ang pork loin nga pahulay alang sa 10 minutos sa dili pa mag-alagad. Pag-alis ug pag-alagad uban sa pipila ka mga marinade drizzled sa ibabaw.
Hinumdumi: ang pag-inom mahimong makunhod sa usa ka saucepan samtang ang baboy nagpahulay, kung ang usa ka baga, mas kusog nga sarsa ang gitinguha.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 290 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 69 mg |
| Sodium | 80 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 26 g |