Mahimo nga dili ka maghunahuna mahitungod sa pag-marinating sa sour cream, apan ang gamay nga acidic nga kinaiya sa sour cream makatabang sa paghumok sa karne samtang ang gibag-on makatabang sa paghupot sa mga seasoning sa dapit. Ang kini nga pag- atomo adunay dugang nga gahum gikan sa suka sa alak ug lemon juice ug hingpit alang sa manok ug bisan sa isda.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa / 120 mL sour cream
- 1/4 ka tasa / 60 mL puti nga suka sa alak
- 2 green nga sibuyas (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 2 teaspoons / 10 mL mustard powder
- 2 teaspoon / 10 mL lemon juice
- 1 teaspoon / 5 mL celery nga asin
- 1 teaspoon / 5 mL asin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka plastik nga panaksan o panaksan nga salamin. Ibutang ang manok o isda sa usa ka baga nga bag nga plastik. Ibuhos ang pag-inom sa ibabaw, pang-seal nga bag ug ibutang sa refrigerator. Pag-marinate ang manok sulod sa 3-4 ka oras ug isda sulod sa 30 minutos.
- Pag-ihaw o pagluto og manok sa makausa nga manok (o isda). Kini nga sinagol maayo usab nga gibuhat sa hinay nga cooker chicken. Yano nga idugang ang 1/4 nga tasa / 60 mL labaw pa sa mga sour cream ug paggamit sa 4 medium dughan dughan. Paggamit ingon nga usa ka sarsa kay sa usa ka marinade. Ibubo ang sinagol sa mga dughan sa manok ug magluto nga ubos sa 4-5 ka oras. Magapatubas kini ug lamian, malumo nga manok.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 64 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 17 mg |
| Sodium | 1,201 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |