Ang pagsul-ob sa tangy nga suka naghimo niini nga kahayag ug lami nga slaw, hingpit alang sa barbecue. Kung nangita ka og usa ka mayonnaise-free slaw, kini usa ka maayong pagpili. O sulayi kini nga lamian nga slaw sa Carolina .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga cabbage ulo nga gikutlo
- 1 ka dako nga green bell pepper, giputol
- 1 carrot, giputol
- 1 gamay nga sibuyas, pinahumok nga minced
- 1/2 nga tasa nga asukar
- 1 ka asin nga asin
- 1 ka kutsaritang binhi sa celery
- 1 ka binhi nga mustasa nga binhi
- 1 1/2 ka copa puti nga suka
- dash pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-uwang nga puthaw ug mga minar nga utanon nga magkauban sa usa ka dako nga panaksan.
- Pagsagol sa asukal, asin, binhi sa celery, mustard nga binhi, suka, ug pepper; mag-hugpong.
- Pag-alaman uban sa mga utanon; pagtabon ug pag-refrigerate sulod sa daghang oras o gabii.
Dugang nga Coleslaw ug Cabbage Salad Recipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 89 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 39 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 2 g |