Ang kini nga lami nga sarsa nga barbekyuhon gidayandayanan sa whiskey ni Jack Daniel. Ang molasses ug brown sugar matam-is ang sarsa, ug ang ketchup ug suka makahatag kini og lami uban ang pag-inom sa aso ug sarsa sa Worcestershire.
Himoa kini nga tasa nga salsahan sa mga gusok o ibutang kini sa gibitbit nga baboy. Kini naghimo sa usa ka tasty condiment alang sa burgers o chicken barbecue, usab.
Kaugalingon
Southern-Style Molasses Barbecue Sauce
Jim Beam Bourbon Barbecue Sauce
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa nga Jack Whiskey sa Tennessee (o sa pagtilaw)
- 1 gamay nga sibuyas (tinadtad)
- 4 ka cloves nga ahos (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 2 tasang ketchup
- 1/3 tasa nga suka
- 3 ka kutsara nga sarsa sa Worcestershire
- 1/2 nga tasa nga brown sugar (hugot nga giputos)
- 3/4 cup molasses
- 1/2 ka sili nga pepper
- 1/2 ka tasang asin
- 1/4 nga tasa nga tomato paste
- 1 teaspoon nga likido nga aso
- 1/2 teaspoon nga sarsa sa Tabasco, o sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang tinadtad nga sibuyas, ahos ug Jack Daniels sa usa ka 3-quart saucepan. Simmer hangtud nga ang sibuyas mao ang translucent, mga 10 ka minutos.
- Idugang ang ketchup, suka, sarsa sa Worcestershire, brown sugar, molasses, pepper, asin, paste sa tomato, asukar sa aso, ug sarsa sa Tabasco; dad-a aron lutoon. Bawasan ang kainit ngadto sa ubos ug ipagawas ang tabon hangtud nga mapun-an ug mub-an. Magkinahanglan kini mga 15 ngadto sa 25 ka minutos, ug usa ka screen sa spatter girekomendar.
- Idugang ang Jack Daniels whiskey kung gusto ang usa ka mas lig-on nga lami.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 122 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 9 mg |
| Sodium | 433 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 4 g |