Gugma nga rotisserie nga manok nga imong makuha sa tindahan? Maayo, kini mas maayo tungod kay gihimo nimo kini nga lab-as, panahon kini nga imong gusto, ug imong makita kini nga magluto. Tingali kinahanglan naton nga tawagon kini nga "Mas Maayo Kay sa Makuha nga Estilo Rotisserie Chicken."
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tibuok fryer manok
- 1/2 nga tasa (120 mL) nga lana
- 2 ka kutsara (30 mL) dugos
- 2 tablespoons (30 ml) juice sa apog
- 2 teaspoons (10 ml) asin sa dagat
- 1/2 teaspoon (2.5 mL) nga paprika
- 1/2 teaspoon (2.5 mL) itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Paglimpyo ug pag-andam sa manok alang sa rotisserie .
2. Itumon ang nabilin nga mga sangkap sa usa ka saucepan sa kainit nga kainit. Pag-mix hangtud dugos nga bug-os nga matunaw ug sagol nga hapsay.
3. Kuhaa gikan sa init ug pabugnaw sulod sa 10 ka minutos.
4. Baste chicken nga adunay sarsa ug ibutang sa rotisserie sa preheated grill. Magluto alang sa mga 45 ngadto sa 50 ka minuto sa usa ka temperatura nga mga 400 degrees F / 200 degrees C, usahay mag-usik sa sarsa.
5. Kon nahuman (internal temperatura nga 165 degrees), kuhaa gikan sa grill ug ibutang sa hugot sa foil. Himoa nga molingkod sulod sa mga 15 ka minutos, dayon pagkulit ug alagaran.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 224 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodium | 842 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 22 g |