Ang usa ka lahi sa classic, kini nga tomato beurre blanc sauce recipe adunay mga tradisyonal, dagaya nga sarsa sa mantikilya nga gibansagan sa matin-aw nga pagtilaw, lab-as nga kamatis. Gamita kini ngadto sa accent grilled seafood alang sa usa ka makapahimuot ug flavorful nga pinggan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tomato (unod gikan sa usa ka plum tomato, maayong pagkahimo nga tinadtad)
- 2 tablespoons nga suka (white wine)
- 3 ka kutsarang puti nga alak (uga)
- 2 mga shallots (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 1 ka kutsara nga crème fraiche
- 1 tasa nga mantikilya (katugnaw, guntinga ngadto sa 16 ka cubes)
Unsaon sa Paghimo Niini
Unsaon paghimo sa tomato white butter butter:
Sa usa ka medium saucepan sa medium-high heat, dad-a ang tinadtad nga kamatis, suka, bino, ug mga butot sa usa ka hubag. Padayon nga pabukala ang sagol nga 3 ngadto sa 5 minutos, hangtud nga kini makunhod ug mub-an og gamay. Idugang ang creme fraiche sa glaze ug lutoon kini alang sa dugang nga 2 ka minuto.
Idugang ang mantikilya, usa ka cube sa usa ka higayon, nga ang matag piraso sa mantikilya hingpit nga matunaw sa dili pa dugangan ang sunod nga usa.
Sa diha nga ang katapusan sa mantequilla lang nga natunaw, kuhaa ang pan gikan sa kainit ug palabihan ang mga shallots, kon gusto. Panahona ang sarsa sa beurre blanc nga may asin ug paminta ug dayon dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 435 |
| Total Fat | 47 g |
| Tulas nga Tambok | 29 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 124 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |