Ang Sorghum o regular molasses makatabang sa pagtilaw niini nga tasty sarsa nga barbecue. Gamita ang sarsa sa Southern style nga sarsa sa mga gusok, mga chops, mga steak, o mga burger.
Kini usa ka yano, hingpit nga seasoned nga kombinasyon sa tomato sauce, molasses, ug suka.
Ang resipe doble o doblado.
Kaugalingon nga Recipe: Jim Beam Barbecue Sauce
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 mahimo / 8 ka ons nga tomato sauce
- 1/3 tasa nga molasses (o sorghum molasses)
- 1/4 tasa nga suka
- 1 clove nga ahos (minced)
- 1 teaspoon nga chili powder
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 1 dash salt
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka gamay nga saucepan. Dad-a sa usa ka hubag, pagpakunhod sa kainit sa ubos, ug simmer sa 10 minutos.
- Naghimo sa mga 1 ka kopa sa saging nga barbecue.
- Alang sa hurnohan nga gilabay ang gusok, basta sa katapusang takna sa pagluto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 38 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 20 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |