Kining dali ug sayon nga tapa nagdala sa lami sa Mediteranyo ug hayag nga kolor sa imong lamesa. Ang ahos ug ang lami nga mga kamatis nga gitabonan, unya gisagol sa gipanitan nga shrimp ug gisablig sa presko basil. Mag-alagad uban sa tinapay sa panig-ingnan . Kining nindot nga pagkaon hingpit alang sa pagpakig-ambit sa mga higala ug pamilya o pag-init sa sunod adlaw ingon nga mga salin.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 lb. hilaw
- pasayan
- 3 ka cloves
- ahos
- 1/4 c.
- presko nga basil
- 4 tbsp. ulay
- lana sa oliba
- 1/2 c.
- mga panit sa adlaw nga lana sa lana
- Pagtilaw sa asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Panit ang pasayan, hugasan ug pat-ak nga uga. Paggahin.
- Pagputol sa mga dahon sa basil ug paggahin.
- Panit ug ihiwa ang mga ahos. Ibubo ang lana sa oliba ngadto sa usa ka gamay nga frying pan ug init sa medium. Kon init, dugangi ang ahos sa pan ug sauté, kanunay nga makadasig.
- Idugang ang mga kamatis ug ipadayon ang sauté sulod sa 2-3 ka minutos. Kuhaa ang kamatis ug ahos gikan sa kaldero, gibiyaan ang lana.
- Ipataas ang kainit sa pan ngadto sa medium-high. Ang udyong saut sa parehas nga lana, hangtud nga kini lutoon ug mahimong pink. Ibalik ang ahos ug kamatis sa pan ug gukoron.
- Pagdugang sa tinadtad nga basil ug magluto sulod sa 1 ka minuto. Pag-alagad dayon sa pan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 308 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 227 mg |
| Sodium | 685 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 30 g |