Kining matam-is nga pickle gikan sa Andhra Pradesh (sa South India) mao ang tasty nga kini mahimong kaonon nga may yano nga linuto nga bugas! Tipigi kini sa refrigerator ug magpabilin kini sa makadiyot.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pound firm red tomatoes (gihugasan ug giugbok)
- 6 ka kutsara nga lana sa lana (mahimo nimo kining hulipan sa utanon / canola / sunflower oil)
- 2 golf-ball kadasok sa mga bugdo sa tamarind (matumog sa usa ka gamay nga init nga tubig aron mohumok)
- 8 ngadto sa 10 nga green nga mga chili (ipahiangay kini sa imong lami kon kini nga kantidad init kaayo alang kanimo)
- 2 teaspoons
- fenugreek nga binhi
- 2 teaspoons
- mga liso sa cumin
- 2 ka kutsarang punoan sa mustasa
- 1/2 teaspoon asafetida
- Pagtilaw sa asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka lawom nga kalaha, init 3 tbsp sa lana sa lana ug dugangi ang kamatis. Fry hangtud nga hinay kini ug dayon mashag.
- Guntinga ang tamarind ug berde nga mga chili ngadto sa usa ka Paste ug idugang sa mashed tomato paste.
- Sa laing pan init 3 tbsp sa lana sa lana ug idugang ang mga liso sa mustasa. Sa diha nga sila splutter makadugang sa fenugreek binhi ug fry. Karon idugang ang asafetida ug kuhaa gikan sa kalayo.
- Ibubo kini nga init nga mix ngadto sa tomato-tamarind-green nga chili paste ug maayo ang pag-mix.
- Susiha ug i-adjust ang seasoning.
- Tugoti nga pabugnawan ug tipunon sa usa ka botelya nga botelya sa refrigerator.
- Kaon nga adunay humok nga kan-on o chapati o kauban sa laing mga pinggan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 309 |
| Total Fat | 22 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 499 mg |
| Carbohydrates | 27 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 6 g |