Ang Chrzan , nga hinimo gikan sa roothish root ug suka, usa ka importante nga bahin sa pagkaon sa Pasko sa Pagkabanhaw, o bisan kanus-a ug giluto nga ham nga giserbisyuhan.
Nahinumduman nako ang akong igsoong lalaki ug amahan nga nagkupot og dagkong gamot alang sa akong inahan, mga luha nga midagayday sa ilang mga nawong. Ang bino nga gihatag sa dihang ang pagputol sa mga sibuyas walay bisan unsa sa mga kabayo. Ang akong bayaw nga babaye miingon nga ang mga lalaki sa iyang pamilya nagpalig-on sa ilang kaugalingon sa usa ka shot whisky sa wala pa magsugod.
Diha sa panihapon, kami nga mga bata makakita kung kinsa ang makakaon sa pinakadaghan nga walay paghilak. Wala gayud ako makadaog.
Uban sa karon nga mga processor sa pagkaon, ang homemade chrzan usa ka snap nga mahimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 libra nga lobar nga gamot (gipanitan ug gipasinut)
- 1/2 ka tasa puti nga suka sa alak (o puti nga suka)
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 1 ka kutsarang lemon juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sagola ang tanan nga mga sagol hangtud nga maayo ang pagkahiusa.
- Pakuhaa ang usa ka limpyo, sterilized pint jar. Tipigi ang refrigerated sulod sa 2 ka semana o pag-freeze.
- Sa diha nga grated beets gidugang, chrzan mahimong ćwikła
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 43 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |