Ang natural sweet carrots gipalapad sa mga almond, amaretto, ug usa ka timaan sa cinnamon. Kung wala ka sa amaretto liqueur o dili makagamit niini, ibutang lamang ang almond extract ingon sa gitudlo sa resipe. Kini usa ka elegante apan yano ug dali nga potahe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 nga tasa nga may almendras nga almendras
- 1 kilo nga bag-ong mga carrots, giputol ug gipanitan
- 1/2 stick (4 Tablespoons) mantikilya
- 1/4 nga kopa
- Ang amaretto liqueur (mamahimong kapuli sa 1 ka kutsarang almond extract)
- 1/8 ka kutsaritang yuta
- cinnamon
- Asin ug puti
- pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ang gagmay nga mga toast gipaputol nga mga almendras sa usa ka uga nga karne hangtud nga kini nagsugod nga mahimong gamay nga kape ug kahumot. Paggahin.
- Guntinga ang mga carrot ngadto sa 1/8-pulgada nga baga nga mga porma sa sensilyo.
- Ibutang ang mga carrots sa usa ka bug-at nga saucepan sa mga mantequilla ug hinayhinay simmer mahitungod sa 3 minutos, stirring usahay.
- Idugang ang amaretto, cinnamon, pepper.
- Padayon sa simmer hangtud nga ang mga carrot malumo lamang apan dili sobra ang pagkaluto. Pag-agas sa toasted almonds ug pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 169 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 54 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |