Kini nga Absinthe Cocktail usa ka tinuod nga classic cocktail ug makita sa daghan sa unang mga bartending nga mga libro lakip niadtong pinaagi sa "The Professor" nga si Jerry Thomas .
Gipahiangay nako kini nga resipe gikan sa 1887 nga pag-imprinta sa Thomas ' Bartenders Guide ug kini usa ka maayong paagi sa pagtilaw sa tanan nga absinthe nga gipaangkon pag-usab ngadto sa merkado human mapugngan ang pagdili.
Ang Absinthe mao ang nag-unang sangkap ug ang Absinthe Cocktail usa sa pinakalunsyo nga mga paagi sa pagtagamtam niini. Kini nga resipe susama kaayo sa lami ug epekto sama sa tradisyonal nga pamaagi sa pag-inom sa abut gamit ang sugar cube ug absinthe nga kutsara.
Nakita nako nga makapainteres nga gigamit usab ang anisette tungod kay kini nagdoble sa anise flavoring. Kon imong sulayan kini nga ilimnon, kinahanglan gayud nimong matagamtam ang itom nga itom nga licorice nga anis.
Ang laing butang nga imong mamatikdan mao nga kini usa ka mubo kaayo nga ilimnon, nga moabut sulod lamang sa 2 ka onsa. Bisan pa, kini usa ka gamhanan nga usa sa lami ug epekto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce absinthe
- 1 onsa nga tubig sa yelo
- 2 dashes anisette
- 2 dashes
- Angostura bitters
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang absinthe, anisette, ug mga bitters ngadto sa usa ka cocktail shaker .
- Hinay-hinay nga idugang ang bugnaw nga tubig sa yelo , dayon yelo .
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanom sa usa ka botelya sa cocktail .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 93 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 11 g |