Ang panaderya sa baked Alaska nga gihimo sa ice cream, cake sa sponge, ug meringue.
Siguroha nga ang ice cream ug cake hingpit nga gitabunan sa meringue.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2/3 tasa nga asukar
- 5 itlog nga puti, temperatura sa lawak
- 1 layer sponge cake
- 1 tisa nga tsokolate, strawberry, ug ice cream sa vanilla o uban pang lami, nga kusog kaayo nga nagyelo
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pukpok ang mga itlog nga puti hangtud nga mabulibol. Sa hinay-hinay idugang ang asukar ngadto sa mga puti nga itlog ug gibunalan hangtud nga ang mga meringue naglangkob sa mga tayuktok nga mga taluktok.
- Guntinga ang dahon sa espongha nga gamay nga mas dako kay sa tisa sa ice cream, mga 1/2 pulgada nga mas dako sa matag kilid. Kon ang cake usa ka gidak-on nga tinapay, putla ang gamay nga ice cream nga gamay.
- Ipakaylap ang meringue ibabaw sa ice cream ug ang cake, pag-amping aron bug-os nga ma-seal nga wala ma-expose ang ice cream.
- Magaluto sa 400 ° hangtud nga ang meringue mapula-pula.
Tan-awa usab ang Chocolate Sponge Cake
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 233 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 409 mg |
| Carbohydrates | 43 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 6 g |