Kini nga kombinasyon sa hiniwa nga zucchini, peppers, ug kamatis gipauna sa giputol nga cheddar nga keso ug nagluto sa kahingpitan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 medium nga zucchini, unpeeled, ginunting sa 1/4-inch nga mga hiwa
- 1 medium sibuyas, thinly sliced
- 1 green bell pepper, nga ginunting
- 1/2 nga pula nga kampana nga pepper, ginunting
- 2 ka kamatis, ginunting
- asin ug paminta, aron makatilaw
- ahos nga powder, aron makatilaw
- basil ug oregano, mga 1/4 ka teaspoon ang matag usa
- 6 ka onsa nga ginunting nga keso sa Cheddar
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat ang oven ngadto sa 350 °. Mantikilya usa ka 2-quart casserole.
Ibutang ang mga hiwa sa zucchini sa casserole. Sa ibabaw uban sa mga hiwa sibuyas, lunhaw ug pula nga pepper mga hiwa, tomato mga hiwa, unya isablig sa uban sa mga utanon.
Isablig ang ginunting nga keso sa tanan.
Pagluto sulod sa 50 ngadto sa 60 ka minutos.
Mahimo Ka Usab
Zucchini ug mga kamatis nga adunay Keso
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 155 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 28 mg |
| Sodium | 243 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 8 g |