Himoa kining pasta casserole uban sa ziti pasta o uban pang dako nga tubular pasta. Pag-alagad sa kini nga lami nga ziti nga magaluto sa usa ka gilabay nga salad ug ahos nga tinapay alang sa hingpit nga pagkaon sa pamilya.
Tan-awa usab
Rigatoni Uban sa Sosis ug Parmesan
Madali nga Gikaon Ziti
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 16 ounces ziti o uban pang dako nga tubular pasta
- 1 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1 ka libra nga lean ground beef
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1 bell pepper, tinadtad
- 4 ngadto sa 6 ka ons nga hinay-hinay nga mga uhong
- 1 jar (25 onsa) spaghetti sarsa
- 1 mahimo (10 3/4 ounces) nga cream sa uhong uhong
- 1 mahimo (14.5 ounces) nga dughan nga mga duga
- asin ug paminta, aron makatilaw
- 4 ka tasang gikutlo nga mozzarella nga keso o usa ka kombinasyon sa mozzarella ug cheddar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paggiok og 13x9x2-inch baking pan. Hurno sa kainit sa 350 °.
- Magluto pasta sa nagbukal nga tubig human sa mga direksyon nga pakete. Pag-ilalom ug hugasan ang init nga tubig.
- Sa usa ka dako nga panakot, mag-init sa lana sa oliba sa kainit nga kainit.
- Dugangi ang yuta nga karne sulod sa 5 minutos. Idugang ang sibuyas, berde nga paminta, ug mga uhong ug magpadayon sa pagluto, kanunay nga pagpalihok, hangtud nga ang karne dili na rosas ug ang mga utanon malumo.
- Pag-agas sa sarsa sa spaghetti, cream sa sabaw sa uhong , ug dughan nga mga daga. Magluto, magkutaw, hangtud nga init. Idugang ang asin ug paminta, aron makatilaw.
- Ipakatap ang katunga sa pasta sa giandam nga linuto sa kalaha. Kutsara ang katunga sa sarsa sa pasta, dayon ibabaw sa katunga sa keso. Usba ang mga lut-od sa nahibilin nga pasta, sarsa, ug keso.
- Magaluto sa 20 ngadto sa 30 minutos, hangtud nga init ug bula.
Nag-alagad 8
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 744 |
| Total Fat | 30 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 117 mg |
| Sodium | 335 mg |
| Carbohydrates | 77 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 40 g |