Kining yano nga resipe sa Tri-Tip Steak naggamit sa usa ka yano apan lami nga panimpla, nga gisundan sa usa ka mainit ug kusog nga biyahe sa ibabaw sa grill aron pagsilyo sa mga lami. Pag-alagad niini nga steak isip ang pangtanan o sa salads, sandwiches, ug wrap.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka libra nga karne sa karne nga may tulo ka tipik nga steak
- 1/4 nga kopa
- puti nga suka
- 1/4 tasa nga lana sa utanon
- 1/4 tasa nga soy sauce
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka kutsarita nga itom nga paminta
- Pinch salt
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga sangkap sa marinade sa usa ka gamay nga panaksan. Pag-mix og maayo ug ibubo ngadto sa baga nga baga. Idugang ang tri-tip ug siguradoha nga maayo kini nga pagkulit. Pinaagi sa paggamit sa mga kumpit, pag-ayo pag-usab sa steak sa pipila ka mga higayon sa marinade. Pag-seal sa bag ug himoa nga ang steak mag-marinate sulod sa 2 ngadto sa 6 ka oras.
- Preheat grill alang sa taas nga kainit. Kuhaa ang tri-tip steak gikan sa marinade ug isalikway ang marinade. Ibutang ang mga steak sa usa ka mainit nga grill. Magluto sulod sa 12 ngadto sa 15 ka minutos, pagliso sa pipila ka mga higayon sa panahon sa proseso sa pagluto aron sa pagkuha sa bisan pa sa sear. Kuhaa ang mga steak sa higayon nga maabot nila ang gitinguha nga doneness.
- Pagpahulay sa mga steak sulod sa 5 ngadto sa 10 minutos. Siguroha nga ang tolda nga adunay aluminum foil kon ang oras sa pahulay mas taas kaysa 5 minutos, o ikaw naghulat alang sa ubang mga butang nga mogawas gikan sa grill.
- Guntinga ang tri-tip batok sa mga lugas sa manipis nga mga piraso ug mag-alagad uban sa imong paborito nga mga kilid.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 616 |
| Total Fat | 33 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 17 g |
| Cholesterol | 203 mg |
| Sodium | 820 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 69 g |