Kini usa ka sayon nga lemon nga sarsa nga himoon, ug kini talagsaon sa daghan nga mga panghimagas. Paggamit og lab-as nga lemon alang sa pinakamaayo nga palami. Ganahan ko sa sarsa sa usa ka pound nga cake, ug kini talagsaon nga pag-agas sa pan nga pudding o mga hiwa sa gingerbread cake.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 nga mga tasa nga nagabukal sa tubig
- 3/4 tasa granulated sugar
- 5 ka kutsara nga cornstarch
- Dash sa asin
- 1 ka kutsara nga kutsara nga pino nga grated zest lemon
- 3 ka kutsarang lab-as nga lemon juice
- 1 ka kutsara nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tubig sa usa ka medium saucepan ug ibutang ang pan sa taas nga kainit. Dad-a sa usa ka hubag.
- Sa usa ka panaksan nagsagol ang granulated sugar, cornstarch, ug asin; hugpong maayo. Idugang ang sagol sa asukal sa tubig nga nagabukal ug pakunhod ang init ngadto sa medium-low. Magluto, magsagol kanunay hangtud nga ang sagol maoy baga ug tin-aw.
- Kuhaa gikan sa kainit ug pukawa sa lemon zest, lemon juice, ug mantikilya.
- Pag-alagad sa sarsa nga mainiton sa ibabaw sa mga hiwa sa pound cake o Bundt cake o drizzle sa gingerbread, tinapay pudding, o pancakes.
Mahimo Ka Usab
- Praline Sauce (Brown Sugar ug Pecans)
- Dali ug sayon nga Peach Dessert Sauce
- Dali nga Rhubarb Dessert Sauce
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 31 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |