Usa kini sa akong mga top choice alang sa mga partido sa ting-init diin dili nimo gusto nga mag-uyog sa tagsa-tagsa nga mga cocktail sa tibuok adlaw. Kini usa ka yano nga resipe nga nagkinahanglan lamang og usa ka botelya sa matag usa sa duha ka liqueur uban sa soda sa club.
Ang mga liqueur mao ang liqueur nga liqueur ug blue curaçao, nga nagsagol alang sa usa ka makapainteres nga prutas nga bunga. Ang SOHO Lagoon Punch mora og usa ka malinawon nga asul nga lagoon kon gisagol ug adunay potensyal nga mahimong usa ka talagsaong pasundayag uban sa tuo nga panaksan nga panaksan ug mga dekorasyon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 tasang SOHO Lychee Liqueur
- 1 1/2 ka copa
- asul nga curaçao
- 3 1/2 ka tasa
- seltzer (o club soda )
- Garnish: mga hiwa nga orange
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sagola ang mga sagol sa usa ka dako nga panaksan nga punch.
- Pag-alagad sa maayo nga chilled ug garnished uban sa orange mga hiwa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 527 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 26,112 mg |
| Carbohydrates | 73 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |