Kining talagsaon nga kape nga sugar pecan praline nga sarsa usa ka sayon nga panimpla nga dessert aron maandam, ug kini gikan sa kalibutan sa ice cream, pan nga pudding, o cheesecake.
Ang pecan praline nga sarsa gihimo sa brown nga asukal ug mantekilya, uban sa pipila nga nahubas nga gatas ug daghan nga mga tinadtad nga pecans.
Maayo kini nga gamiton sa toasted pecans. Tan-awa ang mga tips kon unsaon sa toast pecans.
Tan-awa usab
Maayo ug Maulaw nga Butterscotch Sauce
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/4 ka tasa kahayag nga brown sugar
- 3/4 nga tasa ang nahubas nga gatas
- 1 ka kutsara nga mantikilya (salted o unsalted)
- 1/2 teaspoon vanilla extract
- 1/4 nga tasa nga tinadtad nga pecans
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga saucepan sa ubos nga kainit, isagol ang brown sugar, evaporated milk, ug mantikilya.
- Magluto ug pukuton ang sarsa hangtud nga kini hapsay ug sangkap, mga 5 minutos. Kung gusto, palaina kini pinaagi sa usa ka mesh mesh.
- Pag-agay sa vanilla extract ug pecans. Ang sarsa mosanay samtang kini mobugnaw.
- Pag-alagad sa praline sarsa nga mainiton sa ibabaw sa ice cream, cheesecake, o bread pudding.
- Palambuon ang bisan unsang leftover pecan praline sauce ug kainit sa microwave o sa stovetop sa dili pa gamiton.
Mga tip
- Unsaon sa toast pecans. Ipakatap ang mga pecan sa usa ka panit nga frying o skillet. Ibutang ang pan sa medium kainit ug magluto, pagpalihok ug ibalik ang pecans kanunay, hangtud nga kini gaan nga browned ug humot. Kuhaa sa usa ka plato aron ihunong ang proseso sa pagluto.
- Ibutang ang mangitngit nga brown nga asukar alang sa light brown sugar o gamiton ang unrined brown sugar, sama sa muscovado, kon gusto.
Mahimo Ka Usab
5-Minuto nga Homemade Chocolate Sauce
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 378 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 28 mg |
| Sodium | 68 mg |
| Carbohydrates | 58 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 5 g |