Ang usa ka homemade vegan nga gisudlan sa tomato nga resipe nga puno sa humay ug veggie nga sinagol ug gipauna sa usa ka gamay nga vegan nga keso. Ang Vegan stuffed nga kamatis mahimo nga mahimong usa ka appetizer, side o main dish. Usa ka maayong paagi sa paggamit sa sobra nga humay.
Tan-awa usab: Dugang nga mga vegetarian nga giputos sa mga resipe sa tomato
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tbsp utanon o lana sa oliba
- 1/2 medium sibuyas, tinadtad nga gamay
- 1/2 green bell pepper, tinadtad nga gamay
- 1/3 tasa lunhaw nga mag, giluto
- 2/3 tasa nga nahabilin nga linuto nga bugas
- 1/2 tsp. sibuyas nga powder
- 1/2 tsp. ahos nga powder
- 1/4 nga tasa grated vegan nga keso, bisan unsang matang plus extra alang sa topping
- 4 medium nga dagko nga kamatis
Unsaon sa Paghimo Niini
Pre-heat nga hurnohan ngadto sa 375 degrees.
Pag-andam sa mga kamatis pinaagi sa pag-iitid sa usa ka gamay gikan sa ibabaw, dayon pag-scoop sa sulod nga pulp. Ibutang ang matag tomato sa usa ka muffin tin, o, pag-ad-ad sa usa ka gamay gikan sa ubos sa paghimo sa usa ka patag nga nawong ug ibutang sa usa ka linuto sa kalaha nga sheet.
Sautee ang sibuyas ug green bell pepper sa lana hangtud nga humok, mga 4-5 ka minutos. Idugang ang mga gisantes, kan-on ug ahos ug powder sa sibuyas, pagpalihok sa paghiusa, unya kuhaa gikan sa init. Pag-agay sa 1/4 nga tasa nga gatas sa vegan nga keso.
Sa hinayhinay pun-on ang matag tomato sa humok nga humay ug utanon. Isablig ang gamay nga extra vegan nga keso sa ibabaw sa matag tomato.
Magaluto alang sa 12-14 ka minuto, o hangtud nga ang mga kamatis maluto ug ang keso matunaw.
Dugang nga vegetarian ug vegan nga mga resipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 217 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 34 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 4 g |