Kini nga batakang vinaigrette nahimong fruity ug fancy sa pagdugang sa bag-ong pinuga nga orange nga juice ug hingpit nga gigamit uban niining fennel ug mint salad. Pinaagi sa paggamit sa orange juice up ang palami samtang gigamit ang gamay nga lana sa oliba, nga naghimo niini nga vinaigrette nga ubos sa tambok kay sa uban nga mga bersyon. Sa walay bisan unsa gawas sa balsamic nga suka, lana sa oliba, orange juice, asin, ug pepper, kining orange nga vinaigrette mao ang vegetarian, Vegan ug gluten-free.
Pagtan-aw alang sa dugang mga vegan salad dressing ideas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga balsamic vinegar
- 1/4 ka copa nga lana sa oliba
- Juice sa usa ka orange (gibana-bana nga 1/4 nga kopa)
- 1/2 ka tsp asin
- 1/4 tsp paminta
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap gawas sa lana sa usa ka medium nga sukod nga panaksan.
- Sa hinay-hinay, samtang magdali nga kusog, dugangi ang lana ug maayo ang pagkombinar.
Daghang Vegan Salad Dressing Recipe:
Creamy Miso Dressing
Tahini "Goddess" Dressing
Vegan Thousand Island Dressing
Raspberry Vinaigrette
Easy Lime Agave Dressing
Basic Balsamic Vinaigrette
Italian Herb Dressing
Sayon nga Pagsinina sa Pranses
Dijon Vinaigrette
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 126 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 291 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |