Ang kombinasyon sa chocolate ug orange usa ka paborito sa mga cocktail ug adunay daghang mga ilimnon nga nagpakita unsa kini ka nindot. Kini nga Chocolate & Orange Martini mao ang usa kanila ug kini nagsalig lamang sa usa ka paghikap sa kahel sa accent sa chocolate.
Ang timaan sa orange usa ka hingpit nga kalainan sa mga ilimnon nga nagsalig sa chocolate. Gigamit nako kini sa mga ilimnon nga sama niini nga Chocolate Margarita ingon man ug kini magamit tungod kay kini naghatag sa pag-inom og usa ka profile nga labaw pa sa tam-is nga kakaw.
Ang laing talagsaon nga butang mahitungod niini nga cocktail mao nga kini naggamit sa usa ka nangatunaw nga chocolate rim. Kini nga bersyon usa ka nindot nga homemade touch ug makalingaw alang sa usa ka partido o kung ikaw adunay chocolate sa double boiler. Mahimo usab nga matunaw ang tsokolate sa microwave. Sa sunod nga higayon nga ikaw naghimo sa chocolate covered strawberries , pagtratar sa imong kaugalingon sa martini ingon man.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 onsa nga vodka
- 1/2 onsa puti nga crème de cacao
- Dash sa orange liqueur
Unsaon sa Paghimo Niini
- Iyabyab ang mga ingrediente gamit ang yelo sa cocktail shaker .
- Gikan sa giandam nga bildo.
Sa Paghimo sa Rim sa Chocolate
- Ibutang ang mga chunks sa chocolate ngadto sa usa ka panaksan nga luwas sa kainit.
- Ibutang kini nga panaksan ibabaw sa usa ka kolon sa tubig.
- Pag-init ug simmer sa tubig hangtud nga ang chocolate hingpit nga matunaw.
- Ibubo ang natunaw nga chocolate sa usa ka plato ug ituslob ang gilapdon nga botelya sa cocktail ngadto sa chocolate.
- Itindog ang baso nga tul-id.
- Tugoti nga ibutang ang tsokolate.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 117 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |