Ayaw pagpalit og Pranses nga pagsinina sa tindahan kon mahimo nimo kining dali nga homemade dairy-free ug vegan French salad dressing. Nganong mogasto ang $ 3 sa usa ka sinakyan ug sugared French dressing nga kasagaran taas nga fructose corn syrup anyways? Kining dali nga homemade dairy-free French nga pagsinina gihimo gikan sa ketchup, lana, serbesa sa bawang ug suka nga adunay gamay nga asukal nga matam-is.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka kutsara nga lana sa utanon
- 3 ka kutsara nga ketchup
- 2 ka kutsarang apple cider nga suka
- 1 ka kutsara nga asukar
- 1/4 ka kutsaritang ahos nga powder
Unsaon sa Paghimo Niini
Gabunon ang tanan nga mga sangkap sa usa ka botelya o garapon ug uyog hangtud nga ang pagsinina hingpit nga gisagol.
Dugang nga mga Homemade Vegan Salad Dressing Recipe:
Orange Balsamic Vinaigrette
Sesame Vinaigrette
Vegan Thousand Island Dressing
Creamy Miso Dressing
Tahini "Goddess" Dressing
Raspberry Vinaigrette
Sayon nga Dressing sa Orange Mustard
Easy Lime-Agave Dressing
Basic Balsamic Vinaigrette
Italian Herb Dressing
Dijon Vinaigrette
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 121 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 93 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |