Ang usa ka dali nga salad sa pagsulpot sa Italy nga gikan sa ahos, mustard ug daghan nga mga herbal nga Italyano lakip na ang tarragon ug marjoram - gamit ang presko nga mga utanon, kon imo kining gamiton. Kining sayon nga vegan Italian dressing recipe mahimong hingpit sa usa ka vegetarian pasta salad.
Tan-awa usab: Dugang nga mga homemade salad dressing recipes
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka cloves
- ahos , minced
- 1 tsp. uga nga tarragon
- 1 tsp. uga nga marjoram
- 1 tsp. uga nga mustasa
- 1/2 tsp. asin
- 1/4 tsp. pepper
- 1/2 c. lana sa oliba
Unsaon sa Paghimo Niini
Gabunon ang tanan nga mga sangkap sa usa ka garapon nga adunay hugot nga paglabaw. Iyabyab ang garapon sa maayo ug himoa nga magbarug sulod sa usa ka oras sa temperatura sa lawak, dayon tugnaw. Pag-uyog pag-ayo sa dili pa mag-alagad.
Giimprinta pag-usab gikan sa The Compassionate Cook Cookbook
Daghang Vegan Salad Dressing Recipe:
Sesame Vinaigrette
Vegan Thousand Island Dressing
Orange Balsamic Vinaigrette
Creamy Miso Dressing
Tahini "Goddess" Dressing
Raspberry Vinaigrette
Basic Balsamic Vinaigrette
Easy Lime-Agave Dressing
Sayon nga Pagsinina sa Pranses
Dijon Vinaigrette
Dugang mga salad dressing recipes aron sulayan
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 146 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 156 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |