Ang Steaming usa ka yano nga paagi sa pagluto sa mga utanon, ug kini mobiya sa lami nga dili matipig. Kining mga steamed green beans samag lunhaw nga lunhaw ug adunay daghan nga lab-as nga lami. Unsa ang pinakamaayo nga butang mahitungod sa pagsagol sa mga utanon, nahibulong ka? Nagkinahanglan sila og gamay nga panahon ug pagtagad. Wala pay labot ang kamatuoran nga ang mas diyutay nga mga sustansya nahuman sa tubig.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka libra nga green beans (lab-as)
- 1 ngadto sa 2 ka kutsara nga mantikilya
- Salt ug bag-o nga itom nga pepper, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ang mga lunhaw nga liso ug putlon ang mga tumoy. Biyai kini o iputol.
- Ibutang ang basket nga steamer sa medium ngadto sa usa ka dako nga kaldero nga puno sa 2 ka pulgada nga tubig.
- Ibutang ang berde nga mga liso sa basket nga steamer.
- Dad-a sa usa ka hubag sa taas nga kainit. Pagpakunhod sa kainit sa medium, pagtabon, ug pag-alisngaw sa green beans sulod sa 5 ngadto sa 7 ka minutos, depende kon unsa ka malumo o kagumkom ang imong gusto kanila.
- Isalikway ang tubig sa saucepan. Idugang ang butter ug ang steamed green beans ug init lang hangtud nga init ug mantikilya nga matunaw.
- Isablig sa asin ug sa bag-o nga yuta itom nga pepper, aron makatilaw.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 184 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 11 mg |
| Sodium | 82 mg |
| Carbohydrates | 27 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 8 g |