Kining katingalahang pahulay sa peach sorbet mao ang hingpit nga paagi sa paggamit sa katapusang basket sa mga peach gikan sa merkado sa mag-uuma. Ang kasayon sa pag-andam, uban sa presko gikan sa halamanan sa prutasan, naghimo niining sorbet nga peach nga usa ka paborito nga paborito alang sa mga reunion sa pamilya ug uban pang sosyal nga mga kalihokan. Kung wala ka maka-access sa lab-as nga peaches , ang mga frozen nga peach makahimo usab og lamian nga sorbet .
Mubo nga sulat ni Cook : Kung nagplano ka nga mogamit og mga frozen nga peach o mas lig-on, wala'y panahon nga prutas, dugangan ang gidaghanon sa asukal gikan sa 2/3 nga tasa ngadto sa 3/4 nga tasa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2/3 tasa nga asukar
- 1 tasa nga tubig
- 2 1/2 ka libra nga peach (gipanitan, gilain, ug gipaangay)
- 3 ka kutsarang lemon juice
- 1/2 ka kutsarita
- presko nga lemon zest
Unsaon sa Paghimo Niini
- Dad-a ang asukar ug tubig sa usa ka hubag sa usa ka dako nga saucepan sa medium-taas nga kainit. Padayon nga pabukala ang sagol sa 4 minutos. Idugang ang mga peach sa Nagabukal nga simple nga syrup ug magluto sa kainit nga kainit, kanunay nga pagpalihok, sulod sa 5 minutos alang sa bunga sa kasagaran nga pagkahinog, o 3 minutos alang sa sobra nga hinog nga bunga.
- Kuhaa ang mga peach ug sugar syrup gikan sa kainit, pagpalihok sa lemon juice ug zest, ug tugoti kini sa pagpabugnaw sa temperatura sa lawak sulod sa 5 ngadto sa 10 ka minutos. Hugasi ang sagol hangtud nga kini hapsay sa usa ka processor sa pagkaon o sa pagpaunlod nga blender .
- Tugoti nga pabugnawon ang peach puree ug dayon ipain niini sa usa ka tiggamag ice cream sumala sa instruksiyon sa tiggama.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 121 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |