Kon nahibulong ka kung unsa ang buhaton uban sa sobra nga turkey gikan sa Thanksgiving o Christmas , mahimo nimo gamiton ang pipila niini niining dulot ug lamian nga sabaw. Ang giluto nga dughan nga manok magamit usab nga maayo, siyempre.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 teaspooon nga lana sa canola
- 1 ka dako nga sibuyas (maayong pagkabuhat nga tinadtad, mga 2 ka tasang)
- 2 medium carrots (diced, about1 1/2 cups)
- 1 ka dako nga lindog nga celery (hinay-hinay, mga 1 ka tasa)
- 4 ounces cremini uhong (hiniwa)
- 1 ka kutsara nga curry powder
- 1 tasa lintig nga lentils (gipili ug gihugasan
- 4 ka tasang walay tambok, low-sodium nga sabaw nga manok
- 1 14.5-onsa gatas nga mga dice nga kamatis
- 1 1/2 ka tasa turkey (puti nga karne, lutoon ug tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init sa lana sa medium nga kainit sa usa ka dako nga Dutch nga hudno o sabaw nga sabaw. Sauté sibuyas, mga carrot, celery ug mga uhong hangtud mahumok.
- Isablig ang curry powder ug magluto sulod sa 1 ka minuto. Idugang ang balatong, nga gisundan sa sabaw ug de-latang kamatis.
- Dad-a ngadto sa usa ka hubag, unya sa pagtabon ug simmer alang sa 25 minutos, hangtud nga lentils nga linuto. Pag-agas sa tinadtad nga turkey ug simmer sulod sa 2-3 ka minuto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1068 |
| Total Fat | 73 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 40 g |
| Cholesterol | 226 mg |
| Sodium | 763 mg |
| Carbohydrates | 26 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 77 g |