Kini nga mga isda gidagaran sa usa ka lamian nga tam-is ug halang nga sagol, mainit ug kusog nga sinugba, ug nag-alagad uban sa imong paborito nga mga kilid sama sa sinugba nga mga utanon ug humay o usa ka lamian nga patatas ug grilled corn. Sa bisan unsang paagi, ikaw adunay usa ka talagsaon nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ngadto sa 3 mga fillet sa isda
- Alang sa Marinade:
- 1/3 nga tasa / 80 mL nga ketchup
- 1/4 nga tasa / 60 mL nga red wine vinegar
- 3 ka kutsara / 45 mL
- horseradish
- 1 ka kutsara / 15 mL brown sugar
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 2 teaspoons / 10 mL nga lab-as nga basil (matinud nga tinadtad)
- 1 teaspoon / 5 mL asin
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang catfish sa usa ka mabaw nga pinggan. Pagdibuho og mga sangkap nga sarsa ug ibubo ang mga fillet sa isda. Pagtabon ug pagtugot sa pag-marinate sulod sa 30 ngadto sa 45 ka minutos sa refrigerator.
2. Kuhaa ang mga fillet gikan sa pinggan, isalikway ang marinade.
3. Preheat grill para sa medium-high heat. Ibutang ang mga tarpaulin sa grill ug pagluto sulod sa 12 ngadto sa 15 ka minutos (o hangtud nga ang temperatura sa panalipod moabot sa 145 ngadto sa 150 degrees F), nga usbon ang kausa.
4. Sa higayon nga magluto, kuhaa ang isda gikan sa kainit ug alagaran ang imong paborito nga mga pinggan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 119 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 860 mg |
| Carbohydrates | 28 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |