Kining talagsaon nga resipe sa lamas maayo nga buhat sa karne (ug bisan unsa pa ka daghan!) Ug walay asukar aron dili ka mabalaka mahitungod niini.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka tasa nga suka
- 1 tasa
- lana sa oliba
- 2/3 tasa nga sarsa sa Worcestershire
- 1/2 nga tasa nga tubig
- 2 lemons (pulpol ug giputol ang katunga)
- 2 ka kutsarang mainit nga sarsa
- 6 bay mga dahon (nahugno)
- 2 ka cloves
- ahos (minced)
- 1 ka kutsara nga paprika
- 1 ka kutsara nga powder nga chili
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang tanan nga mga sagol sa usa ka dako nga kolon ug dad-a ngadto sa usa ka hubag. Bawasan ang kainit sa ubos ug simmer sulod sa 10 minutos.
2. Sa higayon nga magluto ang sarsa, kuhaa gikan sa kainit ug tugoti nga pabugnawon ang diyutay. Gamita ang paglutaw sa karne kada oras atol sa proseso sa pagluto.
Kung mag-una, himua nga bugnaw nga pagkasagol ngadto sa temperatura sa lawak, ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin ug ibutang sa refrigerator. Ang sagol nga magpabilin sulod sa 3 ka adlaw human sa unang pagpangandam.
Aron magamit human sa refrigerated, mainit nga sagol, apan ayaw lutoon. Dayon, gamiton ingon nga gitumong.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 2428 |
| Total Fat | 219 g |
| Tulas nga Tambok | 30 g |
| Unsaturated Fat | 158 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,848 mg |
| Carbohydrates | 102 g |
| Pagkaon sa Fiber | 12 g |
| Protein | 12 g |