Kung ikaw manigarilyo man o mag-asikaso sa usa ka brisket , kini nga pag-atomo makadugang sa usa ka lami ug makatabang sa pagpugong sa karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa pula nga bino
- 1/2 copa nga lana sa oliba
- 1 1/2 ka kutsara nga mustasa
- 1 1/2 ka kutsara
- lemon juice
- 1 ka kutsara
- suka sa alak
- 1 ka kutsara nga horseradish
- 1 1/2 teaspoons asin
- 1 teaspoon nga pepper pepper (gamay ra ang paggamit o dili mawala kung gusto)
- 1 ka kutsarita nga sibuyas nga sibuyas
- 1 teaspoon nga ahos nga powder
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Paghiusa sa tanan nga mga sagol. Ibubo ang latigo ug himoa nga marinate sa usa ka gabii sa refrigerator, nga usahay mobalik.
2. Kuhaa ang brisket gikan sa marinade ug lutoon ang nahabilin nga marinade sulod sa 5 minutos aron gamiton ingon sa usa ka mop . Ang pagsagol mopadayon hangtod sa 1 ka semana sa refrigerator.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1308 |
| Total Fat | 109 g |
| Tulas nga Tambok | 15 g |
| Unsaturated Fat | 79 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3,833 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |