Ang sarsa sa tarator hingpit alang sa karne, ug mas maayo pa sa pita sandwiches sama sa shawarma . Kini usa ka universal nga sarsa ug mahimong gamiton sa mga utanon, seafood, karne, manok, ug karnero.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa
- tahini (gipalit nga tindahan o
- homemade )
- 3/4 tasa nga lemon juice
- 2 ka kutsarang tubig
- 2 ka cloves nga ahos (nahugno)
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsara nga parsley (matinud nga tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka processor sa pagkaon, maghiusa ang tahini, ahos, duga sa lemon, asin, ug cumin. Pag-mix og maayo ug idugang ang tubig samtang imong gihugpong ang mga sagol.
- Kuhaa gikan sa processor ug scoop ngadto sa usa ka gamay nga panaksan. Pagpalihok sa parsley.
- Pag-alagad gilayon, o pag-store sa refrigerator sulod sa usa ka semana sa usa ka container sa hangin.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 278 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 50 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 8 g |