Ang Tahini usa ka pantry sa Middle Eastern nga gikinahanglan. Kini ang pundasyon alang sa amny Middle Eastern recipes sama sa hummus ug baba ghanoush.
Ang Tahini mahimong maandam nga hinimo sa balay o gipalit sa usa ka grocer sa Tungang Sidlakan sa usa ka lata. Gitawag kini nga tahini o tahina, depende sa rehiyon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 5 ka tasa nga liso sa liso
- 1 1/2 ka copa nga lana sa olibo o lana sa utanon
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-init og hurno ngadto sa 350. Pagkaon og liso sa tsa alang sa 5-10 ka minutos, palagpoton ang mga liso kanunay sa usa ka spatula. Ayaw pagtugot sa brown. Tugnaw sulod sa 20 minutos.
Ibubo ang mga liso sa liso ngadto sa processor sa pagkaon ug idugang ang lana. Pagdugang sa 2 minutos. Susihon alang sa pagkamakanunayon. Ang tumong mao ang usa ka baga, apan mabuak nga panapton. Pagdugang og dugang nga lana ug pagsagol hangtud nga gitinguha nga pagkamakanunayon.
Pagkaon: 4 ka tasa
Pagtipig Tahini
Ang Tahini kinahanglan ibutang sa refrigerator sa usa ka tinakdo nga sudlanan. Kini magpabilin sulod sa 3 ka bulan.| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 568 |
| Total Fat | 55 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 30 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 14 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 10 g |