Kining talagsaon nga karne sa mata sa rib (ribeye) - nga sinugba gisagol sa yagpis nga itom nga pepper ug thyme, ug dayon kini puno sa mustard ug horseradish sauce mixture. Mag-alagad uban sa lutoon nga patatas ug itunol nga salad.
Paggamit sa usa ka pagsusi sa hudno o karne nga thermometer o susiha ang sinugba nga panahon sa usa ka kasaligang instant-read thermometer.
Kining simple nga sinugba nga gusok sa mata usa ka maayo kaayo nga alternatibong resipe nga adunay ahos, asin, ug pepper. O sulayi kini nga resipe alang sa usa ka hilaw nga karne sa hilaw nga hilba .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka karne nga kalan-on sa gusok, mga 4 ka libra
- 1 teaspoon kosher asin
- 1/2 ka kutsara nga coarsely ground black pepper
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga dahon
- 1/4 nga copa nga Dijon mustard
- 2 teaspoons nga giandam horseradish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 350 F.
- Paghimog usa ka pan nga linuto nga may foil ug ibutang ang usa ka tusok sa kalaha.
- Pagsagol sa kosher nga asin, coarsely ground black pepper, ug thyme; rub sa tanang bahin sa sinugba.
- Ibutang ang sinugba, tambok sa ibabaw, sa lindog sa pan nga sinugba.
- Kung maggamit sa usa ka termometer sa karne o hudno, ibutang kini sa sentro sa sinugba. O gamita ang usa ka instant-read thermometer aron susihon ang sinugba nga panahon.
- Inihaw ang gusok nga sinugba sa 350 F sa mga 1 ka oras.
- Pagsagol sa Dijon mustard ug horseradish; mikaylap sa karne.
- Sa sinugba nga pagpangaon sulod sa 25 minutos, o hangtud sa sinugba kini mga 135 F ngadto sa 145 F (sa instant-read thermometer o meat thermometer) alang sa medium nga talagsaon ngadto sa medium. Inasal ngadto sa mga 150 F alang sa medium-well.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 497 |
| Total Fat | 24 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 203 mg |
| Sodium | 525 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 66 g |