Matam-is ug maasam nga baboy nga may baboy loin ug pinya, uban sa mga seasoning.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka libra nga boneless pork loin, nga gipahinog 1/2-pulgada ang gibag-on
- 1 ka kutsara nga lana sa utanon
- 1 mahimo (20 ounces) nga mga plyapple sa mga duga sa juice
- 3/4 nga tasa nga tubig
- 1/4 tasa nga suka
- 1 ka kutsara nga soy sauce
- 1/4 ka tasang brown sugar
- 1/2 ka asin nga asin
- 2 ka kutsara nga cornstarch
- 2 ka kutsarang tubig
- 1/2 nga tasa thinly sliced sibuyas
- 1 green bell pepper, putol sa nipis nga mga piraso
- 2 tasang init nga linuto nga bugas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang mga hiwa sa karne ngadto sa ginunting nga mga 3 ka pulgada ang gitas-on ug 1/2 ngadto sa 1 pulgad ang gilapdon.
- Giputol ang mga pork strips sa usa ka kaldero o saut sa pan sa init nga lana sa medium nga kainit hangtud nga gamay nga browned; habwaon.
- Pag-ilis sa pinya; reserve juice.
- Pagsagol sa juice sa pinya, 3/4 nga tasa nga tubig, suka, toyo, brown sugar, ug asin; ibubo sa baboy sa skillet. Pagtabon ug pagminatay og 45 ka minuto ngadto sa 1 ka oras, o hangtud nga ang karne malomo.
- Sa usa ka tasa, isagol ang cornstarch ug 2 tablespoons nga tubig; pagpalihok hangtud nga hapsay. Idugang ang cornstarch mixture sa baboy nga sagol. Magluto sa ubos nga kainit, kanunay nga pagpalihok, hangtud nga ang sagol nga mugbak ug bubbly.
- Idugang ang mga chunks sa pinya, sibuyas ug berde nga pepper sa baboy. Tabuni ug simmer sulod sa 10 minutos, o hangtud nga ang mga utanon linghod. Pag-alagad sa humay.
Mahimo Ka Usab
Hinay nga Cooker Sweet ug Sour Pork
Nagkalainlain nga Pork Tenderloin Recipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 518 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 54 mg |
| Sodium | 203 mg |
| Carbohydrates | 78 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 24 g |