Walay katarungan nga dili magluto ang imong panihapon sa ibabaw sa grill! Pag-alagad niining lamian nga grill-top " au gratin " uban sa imong paborito nga protina. Ang bacon ug campanilla nga pepper makadugang sa kolor ug panapton, apan ang gamay nga pag-ihaw ug paglimpyo mao ang pinakamaayo nga bahin.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 medium nga sibuyas (gilain ug hinay-hinay)
- 1 1/2 ka libra (610 g)
- Yukon Gold nga patatas (kaayo nga nipis nga hiwa)
- 1 1/3 ka tasa (320 mL) nga gisudlan og gamay nga tambok nga mahait nga cheddar nga keso
- 1/3 nga tasa (80 mL) tinuod nga bacon bits
- 1/3 tasa (80 mL) kampanilya nga pepper (tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-spray sa usa ka 9 x 9 x 2-inch foil pan nga liberally uban sa nonstick spray spray. Ibutang ang katunga sa mga sibuyas, patatas, keso, bacon bits, kampanilya nga paminta ug ahos sa pan. Usba ang mga lut-od.
2. Pagtabon hugot sa foil ug pag-ihaw sa medium nga kainit sulod sa 1 ka oras, us aka panikod aron malikayan ang mga init nga lugar.
Nutritional analysis kada pag-alagad: 140 kaloriya; 2.5 g tambok; 1.5 g saturated fat; 0 g trans fat; 10 mg kolesterol; 370 mg sodium; 720 mg potassium; 20 g nga carbohydrates; 1 g fiber; 1 g nga asukar; 10 g protina; 2% bitamina A; 45% nga bitamina C; 10% calcium; 6% nga iron
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 247 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 42 mg |
| Sodium | 306 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 12 g |